• Pamuk Saten Çift Kişilik Nevresim Takımı Gelincik

Çift kişilik pamuk  saten nevresim takımı özellikleri :

Ürün : Pamuk Saten Çift Kişilik Nevresim Takımı Gelincik

Kumaş : 83 tel pamuğa pamuk iplikten saten dokuma.

İçeriği : 

Nevresim : 200 x 220 cm

Çarşaf : 240 x 260 cm

Yastık : 50 x 70 cm 2 adet

Oxford yastık : 50 x 70 cm 2 adet


Pamuk Saten Nevresim Takımı Ürün Açıklaması

Pamuk Saten Nevresim Takımı pürüssüz ve ışıltılı parlak görüntüsü ile pamuk saten özellikle bayanlar arsında çokça tercih edilen bir kumaş türüdür. Atlas olarakda adlandırılan bu kumaşları geçmiş dönemlerde varlıklı kişilerin ulaşabildiği değerli bir kumaş olarak görürken, günümüzde ilerleyen teknoloji sayesinde her yerde ve herkesce ulaşabilirlik artmıştır.

Günümüzde özellikle pamuk saten verdiği kaygan ve pürüssüz hissiyet ile bir çok alanda kullanılmaktadır. Özellikle kıyafetlerde, eşarp ve ayakkabı üretiminde kullanılmaktadır. Günümüzde özellikle pamuk saten verdiği kaygan ve pürüssüz hissyat ile bir çok alanda kullanılmaktadır.

Ayrıca; yatak odalarında uyku keyfinin tadını yukarılara çıkartmak isteyen hem konforu hemde sağlıklı ürünler kullanmayı tercih edenler için pamuk saten kumaştan üretilen nevresim takımları pamuk saten kumaşın nevresim takımlarında giderek yaygınlaşan kullanım alanı halini almaya başlamıştır.

Özellikle pamuk saten nevresim takımı kullanımı bir çok avantajından dolayı tercih edilmektedir. Yıkaması kolay, kolayca ütülenir, hızlı kurur, ipeksi yüzeyi nedeniyle dokunulduğunda ciltte keyifli bir his yaratır. Desenin canlı ve net görünümünü ssağlar. Hava geçirgenliği ve pamuk yapısı nedeniyle terlemeyi önler. Yumuşaklığı ve verdiği his ile dinlenme kalitesini arttırıp rahat ve huzurlu bir uyku keyfi çıkarırsınız.

Saten kumaşlarda polyester lif de kullanıldığı görülür. Nevresim takımı seçimminizde %100 pamuğa pamuk iplikten saten dokunma yapılmış ürünleri tercih etmeniz yukarıda saydığımız özellikleri karşılayacaktır. Eğer nevresim takımı seçiminde polyester karılımlı iplik kullanılmış ise en başta nevresm takımı gayet ucuz fiyatlı olur ve pamuk satenin özellklerin bulumazssınız. 

Kalite ve karakteristik özellikleri olan bir nevresim takımı istiyorsanız. Su home collection Pamuk saten nevresim takımları size aradığınız konforu ve fiyat uygunluğunu karşılayacaktır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Pamuk Saten Çift Kişilik Nevresim Takımı Gelincik

  • 369,90₺