HAKKIMIZDA

İnternet sayesinde küçülen bir dünyada neredeyse tüm herşeyi bilgisayardan, cep telefonundan, tabletten ve zaman neyi gösterir bilemiyoruz ama daha pek çok platformlardan bir çok ürüne ve hizmete ulaşmak artık çok kolay.

Üretim, toptan - perakende satış ve aracılık hizmeti veren firmaların işlerini büyütmesi, daha fazla ürünü hızlıca hedef kitlesine ulaştırması için internet ve internette hizmet veren sosyal medya, pazaryerleri ve kurumsal web sitelerinde dünyaya açılması gerekmektedir.  

Su home collection olarak ev tekstili sektöründe üretimini yaptığımız nevresim takımı, yatak örtüsü, alez sıvı geçirmez, çarşaf, pike ve pike takımı, banyo havlusu, el ve yüz havlusu, ayak havlusu, plaj havlusu, dantelli havlu, güpürlü havlu, bay - bayan ve çocuk bornozu, sandalye örtüsü, koltuk örtüsü, sandalye minderi, katlanır minder, şezlong örtüsü, şezlong minderi, kırlent, yastık, paspas, bebek ve çocuk ev tekstili ürünleri ile internette bizde yerimizi aldık. Üretimini yaptığımız tüm ev tekstili ürünlerimizi en uygun fiyatlarla https://www.suhomecollection.com adresimizde stoklu satışlarımızla hizmetinize ve beğenilerinize sunuyoruz. İnternetten satış yapan bir çok eticaret sitesinde karşılaşılan müşteri ve satıcı arasındaki iletişim, ürün teslimi, ürünün iade işlemleri gibi sorunları ve ürünlerin son kullanıcıya ulaşıncaya kadar ki geçen sürede aracılık (dropshipping) ve aracılık hizmeti veren (sanal pazaryerleri) işletmelerin fiyat farkı eklemesiyle oluşan fahiş fiyatların ortadan kalkması amacıyla üretimden tüketiciye B2C hizmet modeli ile https://www.suhomecollection.com da sizlere hizmet vermekteyiz.

suhomecollection da ürünlerimizi yetişmiş tecrübeli çalışanlarımız ile doğrudan biz üretiyor ve beğenilerinize sunuyoruz. Kredi kartı ile ödeme seçeneğimizi Secure Sockets Layer (SSL) ile en yüksek güvenlik düzeyinde sağlamaktayız. Siparişlerinizin doğru, güvenli ve zamanında size ulaşması, iade işlemlerinizin sorunsuz tamamlanması, kapıda ödeme seçeneği hizmeti ile kredi kartı ve havale ile ödeme işlemleri olmaksızın alışveriş yapabilmeniz için ülkemizin önde gelen kargo firmalarıyla çalışmaktayız.

İşletmemiz Denizli merkezli olup Türkiye'nin her iline sabit kargo ücreti ile gönderim yapıyoruz. İstek, öneri, şikayet, ve müşteri desteği taleplerinizde bizlere +90 258 268 95 86 ve +90 554 556 62 01 no'lu telefonlardan ulaşabilirsiniz. Yeni ürünlerimizden haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımız facebook ve instagram dan takip edebilirsiniz.


Takip et.    Takip et.


Fotoğraf Galarisi